Dotované zájezdy senior 55+

Rate this post

Dotované zájezdy senior 55+

Každý den rádi relaxujete na svém křesle u televize, vnímáte klid a pozitivní energii, kterou jste si ve svém domově vytvořili. Jednou za čas ale toužíte po trochu relaxace, možná i se svou polovičkou, a tak se díky moderní době ihned připojíte na internet a hledáte vhodnou destinaci a pobyt. Je vám 55 let a více a snažíte se na pobytu i trochu ušetřit? Vyzkoušejte dotované zájezdy senior 55+.

Dotované zájezdy senior 55+ o co se jedná?

Dotované zájezdy senior 55+ jsou cenově zvýhodněné pobyty pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví u moře. Každý rok se pečlivě vybírají destinace a pro ty náročnější klienty i exotičtější destinace nebo poznávací zájezdy se spoustou památek. Pobyt je levnější než klasická dovolená, jelikož cestovní agentura společně s národní centrálou rozvoje cestovního ruchu příslušného státu nese část nákladů na jakýkoliv pobyt na dotované zájezdy senior 55+.


Dovolená 2016

Výhody

Bojíte se odjet na dovolenou na vlastní pěst kvůli svému zdraví a raději byste chtěli přesné a jasné vedení? Dotované zájezdy senior 55+ nabízí k dispozici česky hovořícího lékaře. Celý pobyt od začátku do konce, včetně jednoho výletu zdarma, vede česky hovořící delegát či delegátka. Stravování je v pobytu také zajištěno, podle informací k jednotlivým destinacím. Dotované zájezdy senior 55+ jsou vybrané v závislosti na vysokém věku všech zúčastněných. Pro ty aktivnější je možný zařídit celodenní program, na kterém se nikdo nudit nebude. Pro klienty, kteří chtějí objevovat vzdálenější země a kultury, jsou připravené i zájezdy například do Thajska nebo na západ USA. Cestování Do destinací na dotované zájezdy senior 55+ se cestuje letadlem. Mimopražští klienti mohou využít svozový autobus, který jede z Ostravy až na letiště s 8 nástupními zastávkami. Na destinace se létá letadlem především na jaře a na podzim, kdy jsou teploty únosné a příjemné a ve kterých je možno se i koupat v moři. Kdo by nechtěl zažít dovolenou v zahraničí? Mořský vzduch je příznivý pro dýchací cesty, moře zase hojí ekzémy, písečná pláž a teplé slunce navozuje pocit pohody. Přestaňte proto hledat důvody, proč nemůžete a jednou udělejte něco pro své zdraví. Dotované zájezdy senior 55+ u Čedoku jsou sestavené tak, aby si každý užil toho, co nejvíc potřebuje.


Dovolená 2016