Dotované zájezdy senior 55+

Dotované zájezdy senior 55+

Každý den rádi relaxujete na svém křesle u televize, vnímáte klid a pozitivní energii, kterou jste si ve svém domově vytvořili. Jednou za čas ale toužíte po trochu relaxace, možná i se svou polovičkou, a tak se díky moderní době ihned připojíte na internet a hledáte vhodnou destinaci a pobyt. Je vám 55 let a více a snažíte se na pobytu i trochu ušetřit? Vyzkoušejte dotované zájezdy senior 55+.

Dotované zájezdy senior 55+ o co se jedná?

Dotované zájezdy senior 55+ jsou cenově zvýhodněné pobyty pro ty, kteří chtějí zlepšit své zdraví u moře. Každý rok se pečlivě vybírají destinace a pro ty náročnější klienty i exotičtější destinace nebo poznávací zájezdy se spoustou památek. Pobyt je levnější než klasická dovolená, jelikož cestovní agentura společně s národní centrálou rozvoje cestovního ruchu příslušného státu nese část nákladů na jakýkoliv pobyt na dotované zájezdy senior 55+.

Dotované zájezdy senior 55+


Dovolená 2016

Výhody

Bojíte se odjet na dovolenou na vlastní pěst kvůli svému zdraví a raději byste chtěli přesné a jasné vedení? Dotované zájezdy senior 55+ nabízí k dispozici česky hovořícího lékaře. Celý pobyt od začátku do konce, včetně jednoho výletu zdarma, vede česky hovořící delegát či delegátka.

Stravování je v pobytu také zajištěno, podle informací k jednotlivým destinacím. Dotované zájezdy senior 55+ jsou vybrané v závislosti na vysokém věku všech zúčastněných. Pro ty aktivnější je možný zařídit celodenní program, na kterém se nikdo nudit nebude.

Vše pro milovníky jedinečných zážitků

Pro klienty, kteří chtějí objevovat vzdálenější země a kultury, jsou připravené i zájezdy například do Thajska nebo na západ USA. Cestování Do destinací na dotované zájezdy senior 55+ se cestuje letadlem. Mimopražští klienti mohou využít svozový autobus, který jede z Ostravy až na letiště s 8 nástupními zastávkami.

Kdy na dovolenou?
Na destinace se létá letadlem především na jaře a na podzim, kdy jsou teploty únosné a příjemné a ve kterých je možno se i koupat v moři. Kdo by nechtěl zažít dovolenou v zahraničí? Mořský vzduch je příznivý pro dýchací cesty, moře zase hojí ekzémy, písečná pláž a teplé slunce navozuje pocit pohody.

Přestaňte proto hledat důvody, proč nemůžete a jednou udělejte něco pro své zdraví. Dotované zájezdy senior 55+ u Čedoku jsou sestavené tak, aby si každý užil toho, co nejvíc potřebuje.


Dovolená 2016