Lázně Luhačovice pro seniory

Lázně Luhačovice pro seniory

Lázně Luhačovice jsou vhodným místem pro odpočinek, relaxaci i ozdravění seniorů. Lázně Luhačovice pro seniory nabízejí velký výběr pobytů, které umožní seniorům strávit čas relaxací, pobytem ve wellness, léčebnými procedurami. Lázně Luhačovice jsou pro seniory ideálním místem.  Lázně Luhačovice seniorům poskytují dostatečný komfort, možnost procházek, výletů i kulturního vyžití.  Lázně Luhačovice pro seniory nabízejí i níže zmíněné pobyty.

Lázně Luhačovice pro seniory

Lázně Luhačovice pro seniory  Vila Amálka

Vila Amálka poskytuje pobyt v nadstandardně vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, s LED TV.

Jedná se o relaxační pobyt pro 2 lidi na 2 noci. V ceně pobytu jsou večeře podávané v nedalekém penzionu Pomněnka a jako pozornost láhev vína, ale hlavně 20% sleva na wellness procedury a masáže. Je tak možné navštívit vířivku, finskou saunu, bio saunu či relaxační místnost, ve které je solná stěna z himálajských solných cihel.

LÁZNĚ LUHAČOVICE PRO SENIORY

LÁZNĚ LUHAČOVICE

Lázně Luhačovice pro seniory Hotel Harmonie

Dalším typem na pobyt v lázních Luhačovice pro seniory jsou jarní a letní relaxace pro 2 v  hotelu Harmonie.

V ceně všech nabídek (jarní i letní) je ubytování ve 2lůžkových pokojích (vlastní sociální vybavení, SAT/TV, telefonem) s polopenzí, navíc 2x malé točené pivo či kofola. V rámci pobytu je možné využít volný vstup do fitness, možnost hrát stolní tenis. Je možné si zapůjčit hole pro Nordic walking, horská kol, koloběžky, kriket, petangue. V hotelu je též wi-fi zdarma. Wellness procedury a vstup do vyhřívaného bazénu je možné zakoupit či je mít zdarma dle zvoleného balíčku.

Lázně Luhačovice pro seniory

button_chci-slevu-na-pobyt

Lázně Luhačovice pro seniory prostřednictvím hotelu Harmonie nabízejí tyto balíčky, jejich cena se odvíjí dle délky pobytu, víkend/všední dny, a zahrnutých služeb:

Jarní relaxace:

  1. 2 noci, 1x inhalace Vincentkou a 1x rašelinový zábal + 10% sleva na dokoupené procedury.
  2. 3 noci, 1x inhalace Vincentkou, 1x částečná masáž s meruňkovou vůní, 1x 1 hodina v bazénu + 10% sleva na dokoupené procedury.
  3. 5 nocí, 1xinhalace Vincentkou, 1x částečná masáž s hroznovou vůní, 1x čokoládový zábal, 1x 1 hodina v bazénu + 10% sleva na dokoupené procedury.

Letní relaxace:

  1. 2 noci s 1x inhalací Vincentkou a 1x zábalem dle výběru
  2. 3 noci, pro muže je připravena 1x inhalace Vincentkou, 1x částečná klasická masáž, pro ženy 1x inhalace Vincentkou a 1x medová masáž
  3. 5 nocí s 1x společnou částečnou masáží, 1x whirpoolem, 1x inhalací Vincentnkou a 1x 1 hodna v bazénu

 

Je možné darovat pobyt v některém hotelu v lázních Luhačovice seniorům. Lázně Luhačovice seniory uvítají s otevřenou náručí a péčí, jakou si senioři zaslouží.

 

button_pobyt-pro-2-v-luhacovicich-od-2599-kc-zde